piątek, 30 czerwca 2017

12 faktów o Kukim

Pozostajemy jeszcze w świątecznych nastrojach związanych z rocznicą i moimi urodzinami, które notabene zakończyły się wizytą na pogotowiu i szyną na nodze. Mam teraz trochę więcej czasu, więc na zakończenie podsumowania wrzucam 12 faktów o Ku na kolejne 12 miesięcy.
 1. Potrafi zjeść absolutnie wszystko. Oczywiście najbardziej lubi mięso, ale z apetytem wciąga też warzywa, owoce i wszelkie inne ciekawostki, spadające na ziemię w trakcie gotowania albo i jedzenia.
 2. Jednym z jego ulubionych smakołyków jest... trawa. Nie zjada jej po to, żeby coś zwrócić. Najzwyczajniej w świecie czasem się pasie.
 3. Ma totalnego bzika na punkcie skarpetek - brudnych, czystych, pachnących, śmierdzących, dziurawych... każda jest dobra.
 4. Boi się wody.
 5. Na dworze nigdy nie brakuje mu energii i praktycznie nigdy się nie kładzie.
 6. Jest nastawiony przyjacielsko do wszelkich żywych istot i próbuje się bawić nawet z muchami.
 7. Wyjątek stanowią jednak motyle i ćmy, na nie poluje.
 8. Bardzo lubi leżeć w pozycji żaby, z rozwalonymi do tyłu nogami.
 9. Często zachowuje się tak, jakby miał tysiąc myśli na sekundę. Zaczyna jedną rzecz, za chwilę zabiera się za inną.
 10. Na szczęście jest w stanie nad sobą zapanować, gdy na horyzoncie pojawiają się przysmaki.
 11. Reaguje na dźwięk hamulca ręcznego. W samochodzie jest raczej spokojny i głównie śpi, ale zaciągany hamulec ręczny zawsze stawia go na równe nogi.
 12. Został wybrany hot dogiem czerwca w ramach konkursu organizowanego przez kudłatyart. Nieświadoma takiego konkursu wysłałam zdjęcie Ku w nowych szelkach. Kilka dni później dostałam informację o wygranej. Nagroda to obroża i umieszczenie zdjęcia na stronie głównej firmy na miesiąc.